ZUS bez granic

Nowy cykl TVP Polonia uruchomiony na prośbę widzów

Na prośbę widzów uruchomiliśmy nowy cykl. Od wtorku 12 września, co dwa tygodnie, ukazuje się na antenie TVP Polonia program „ZUS bez granic”, w którym odpowiadamy na Państwa pytania, dotyczące ubezpieczeń społecznych Polaków, mieszkających za granicą.

Prosimy o to, by Państwo do nas przysyłali pytania. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie w programie „ZUS bez granic”, nasz ekspert będzie do Państwa dyspozycji po emisji każdego odcinka. Jesteśmy również dostępni na Facebooku (facebook.com/ZUS-bez-granic-tvp), więc jeśli mają Państwo wątpliwości, dotyczące polskich ubezpieczeń, tj. emerytalnego, rentowego, wypadkowego, pogrzebowego i naliczenia kapitału początkowego, prosimy się do nas zwracać. Obalimy mity, powiemy o tym, o czym z pewnością większość z Państwa nawet nie wie. Warto zatem nas oglądać!

Zapraszamy dwa razy w miesiącu we wtorki o 19.25. Ze względu na to, że Państwo mieszkają w różnych strefach czasowych zaplanowaliśmy również powtórki., na które zapraszamy w nocy z wtorku na środę o 5.35 i w niedzielę o 8.35.


Jeśli mają Państwo pytania, dotyczące ubezpieczeń społecznych, prosimy o kontakt. Pomożemy Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości. Czekamy na Państwa pytania: zusbezgranic@tvp.pl, facebook.com/ZUS-bez-granic-tvp.